Tuščia erdvė - lyg nauja istorija, kuri laukia jog būtų parašyta. GRAFF dizaino studija sukūrė interjerą, kuris tapo šios istorijos autoriumi.

Modernus namas pušų apsuptyje

2019 / Privatus projektas

„Interjero idėja prasidėjo nuo pastato vietos. Pastatas  yra gamtos apsuptyje, pušyne su daug stiklo fasaduose, pro kuriuos matosi pušys,  miško gamta.  Todėl buvo nuspręsta naudoti tiktai natūralias medžiagas, kad pastatas galėtų susilieti su gamta. Projekte pavyko įgyvendinti modernaus interjero spendimus, namo akcentu buvo pasirinkti laiptai, kurie buvo suprojektuoti iš balto betono konstrukcijos, ant kurios sumontuotos nerūdijančio  plieno pakopos su baltu marmuru viduje,  nuo kurių ir prasidėjo viso namo įdėja. Namo pirmame aukšte suprojektuotos balto marmuro grindys  suteikia  iškirtinės estetikos moderniame interjere. Baltą marmurą derinome su pilku marmuru, kuris priduoda erdvėms gyvybės. 

Visur dominuoja modernios  linijos  taip sukurdamos ryškų ir išskirtinį stilių, kuris padeda akcentuoti detales ir interjerui suteikia elegancijos, bei jaukumo. Name pasirinkta Purizmo estetika,  kuri vis labiau įsigali moderniame interjero dizaine.

Paklausūs tampa lygaus paviršiaus konstrukciniai elementai, nepastebimai susiliejantys su pagrindu gludžios konstrukcijos elektros instaliacijos komponentai, tarsi įauga į sieną suteikdami interjerui naują architektūrinę kokybę. Name įrengta protingo namo sistema – tai išmani sistema, apjungianti ir valdanti visus elektrinius namų prietaisus iš vienos vietos – apšvietimą, mikroklimatą, temperatūrą, žaliuzes, saugos sistemas, daugialypę terpės įrangą. Vienu mygtuko paspaudimu galime valdyti visą namą. Buvo skiriama didelis dėmesys apšvietimui, bendroms erdvėms, žmogui vaikščiojant tamsoje visur įsižiebia šviesa grindjuostėse , sienose minetiurinių formų šviestuvai,  kad neerzitų ryški šviesa. Apšvietimo erdvės paskirtytos individualiai pagal poreikius, kad nešvietų bendri plotai, tada kada nėra poreikio.

Šis estetinis profesionalumas,  leidžia mums reaguoti į mūsų klientų skonį ir poreikius, taip priartinant mūsų asmenybes į mūsų užsakovo  gyvenimo  kokybę.